• Ново
„Осамен“ уметност на Гилберт Клес „Осамен“

„Осамен“ уметност на Гилберт Клес „Осамен“

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Уметник : Гилберт Claessubject : Architecture Style : Modern & Modern and Contectional Product Type : Gallery-завиткан платно АРТА Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има геометриска студија за архитектурата. Истакнати бои : црна, сина, сива, светло сина, тиркизна, бела 1x не е вашата просечна страница за фотографии. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Гилберт Клес „осамен“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

+Електрична решетка на Декер
  • Ново
Мислење на купувачите:

+Електрична решетка на Декер

Црната и Декер Електрична решетка во црна готвачи се комплетни, задоволувачки оброци за многу малку вре

DEN 3.33
Ефесјаните 2: ѓердан со ознаки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ефесјаните 2: ѓердан со ознаки

Цврсти не'рѓосувачки челик Ефесјани 2 : 8 ѓердан со ознаки розови кутии, произведуваат и пазари рачно зав�

DEN 2.67
Везено трифолм, Балтимор Ориолес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Везено трифолм, Балтимор Ориолес

Додадете официјално лиценцирана кожа врежана трифалска паричник во вашата колекција на опрема за вент�

DEN 2.33
Skechers Thermoflu 2. Атлетска патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Thermoflu 2. Атлетска патика

Спортскиот и шарен стил продолжува со активни деца во чевлите Skechers Thermoflux 2.0 Атлетска мешавина ткаенина �

DEN 3.33
Атланта Храбри МЛБ игри стол Про Pro
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атланта Храбри МЛБ игри стол Про Pro

Атланта Braves MLB Gaming Chop 100 Pro ви се потпреме во вашата омилена видео игра, музика или филм, додека ви овозмож�

DEN 0.67