• Ново
Глам акцент современи форми Апстрактна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Глам акцент современи форми Апстрактна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : модерни, апстрактни, црни, форми, глам акцент. Дизајн од Сузан Никол. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ziploc Roll 11 16 '
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ziploc Roll 11 16 '

Занесени во искушенија со пржена храна со мултифункционалното црно електрично воздух со црна електрич�

DEN 367.84
Чудо женски zaria quilted tote торба вино
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо женски zaria quilted tote торба вино

Има нешто во врска со ватирана чанта што е веднаш елегантна и го носи вашиот секојдневен стил на сосема �

DEN 879.68