• Ново
Светилка за архитект на архитект на внука

Светилка за архитект на архитект на внука

Buyers rating:
DEN 780.64

Износ

Осветлете ја вашата работна површина со светилката на архитектот на Грандрих. Ова функционално парче е сигурно да ги надополни другите предмети на вашата работна маса. Светилка за архитект на архитектот на Грандрих : Прилагодлива ламба за биро на пролет-балансиран стил. Вклучена е една компактен флуоресцентна сијалица од 23 вати. Бела завршница. 5 'кабел. Собрание на монтирање на ламбата за вртење на држачот на стегање. Наведен ETL. Мерки за дијаметар на сенка 6.5 ". Мерки : 8.1" L x 4.15 "W x 32" H. Вклучува ограничена гаранција од 90-дневна гаранција на производителот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шкотска изрази лента со чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил

DEN 2.67
Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24
Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33