• Ново
Атлетски работи жени плус активна јадро кратка ракав V-врат-врат 2-пакет

Атлетски работи жени плус активна јадро кратка ракав V-врат-врат 2-пакет

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Мора да има гардероба суштински, секоја жена треба да ја има, подгответе се за есен со овие атлетски дела, плус основни активни маици со вратот со 2 пакувања. Овие полу-опремени маички со кратки ракави со V-вратот имаат едноставен, но стилски изглед кој е совршен за теретана или дневни активности. Тужената ткаенина направена од рециклиран полиестер и спандекс му дава меко и луксузно чувство одлично за поставување на тие поладни ноќи на отворено и голема слобода на движење во која било активност. Со ткаенина за влага, ќе бидете суви и удобни во текот на целиот ден, што го прави идеален за широк спектар на активности. Со забавен асортиман на бои што можете да ги измешате и да одговарате, нема да биде изненадување, овие ќе бидат вашите омилени „одење“. Оваа есен, дефинитивно не можете да тргнете наопаку со оваа атлетска работа, плус јадрото активна маица со врат со 2 пакувања. Атлетски работи жени плус активна јадро кратка ракав V-врат-врат 2-пакет : 92% рециклиран поли/8% го тужеа спандексот. Интернет ексклузивно. Краток ракав. Полу-опремени. V-врат. Технологија за влага за губење на влага. Без ознака. Големини 1x-4x. Машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шема на путер, го промаши врвот, ѓ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шема на путер, го промаши врвот, ѓ

Моделот на Beturek Misses го промаши, F5 (16, 18, 20, 22, 24) : Материјал : горниот дел од хартија за фитинг има предно дек�

DEN 1.00
Оригинално монтирање на моторот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оригинално монтирање на моторот

Оригинален мотор монтирање на оригиналниот мотор е оригиналниот дел, во кутијата на производителот на �

DEN 2431.84