• Ново
Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори, пакет, големини xs-xxxl

Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори, пакет, големини xs-xxxl

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Меки и затегнати со став на кое било место, без граници од шорцевите за велосипеди не се лесен избор за ден на забава. Се упати кон салата? Пар со спортски градник што одговара и подгответе се да го уништите тренингот или да ги лизнете овие шорцеви со преголема графичка мета и бујни патики за стилски, удобен изглед кој е подготвен за викенд. Најдобриот дел? Добивате два пара во овој пакет за заштеда на пари. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Подигање : Висок пораст. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со мека лента; Цврсти бои или печатење на сите. 2 пакуваат шорцеви за велосипеди за жени од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

20 Evergreen Grapevine венец
  • Ново
Мислење на купувачите:

20 Evergreen Grapevine венец

Гропвевин е рачно изработена со класичен благороден ела, кедар и бор за да го создаде ова рустикално пре

DEN 2.33
Le Buton Antique Silver 1 2 Clay Class Cook
  • Ново
Мислење на купувачите:

Le Buton Antique Silver 1 2 Clay Class Cook

Моден затворач совршен за сите ваши домашни шиење и модни потреби Повеќе од 130 години Блументал Лансинг

DEN 2.67