• Ново
DesignArt 'Гламурозен црн дијамант Стилето I' Глам wallиден часовник

DesignArt 'Гламурозен црн дијамант Стилето I' Глам wallиден часовник

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој крем глам круг wallиден часовник. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој гламурозен црн дијамант стилето I пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник со глам е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Трговска марка ликовна уметност „П.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност „П.

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвен�

DEN 0.67