• Ново
Гроздобер часовник - модел: vt.mf.bn.b.l. - Модел: 001140

Гроздобер часовник - модел: vt.mf.bn.b.l. - Модел: 001140

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Леден часовник Гроздобер часовник - Модел : VT.MF.BN.B.L.14 - Боја : Браун - Цена на мало : 209,00 УСД - Дијаметар на случај : 48мм - UPC : 4895164009855 - Отпорен на вода - 10 ATM / 100 метри / 330 стапки - гаранција - 2 година меѓународна Ограничена гаранција мраз часовник гроздобер часовник - модел : vt.mf.bn.b.l.14 - модел : 001140.

Декларирани својства

Најдобри предлози