• Ново
Jordanордан Производство 12 18 mchusk birch beige цврста правоаголна надворешна лумбална перница за фрлање

Jordanордан Производство 12 18 mchusk birch beige цврста правоаголна надворешна лумбална перница за фрлање

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Истурете допир на боја и удобност на надворешната област за живеење со овој сет од 18-инчи од 12-инчен нож работ на отворено лумбално фрлање перници. Изработени од брзо сушење, УВ-заштитна ткаенина, овие правоаголни перници нема да избледат по часови забава на сонцето за да останат одлично да изгледаат одлично цела сезона. Завршувањата со нож од секоја страна создаваат јасни агли и ја украсува вашата палуба со едноставен, класичен изглед. Исполнети со разнесени полиестерски влакна, овие перници за перници за фрлање ќе го подобрат чувството на вашиот надворешен мебел и ќе создадат атмосфера на крајна релаксација за семејството, пријателите и гостите. Овој издржлив сет за перници за фрлање додава совршен акцент на вашиот трем или внатрешен двор без повеќе одржување, благодарение на водата, дамки, дамки, мувла и отпорна на мувла. Плус, ако нешто се истури за време на следната забава во задниот двор или забава покрај базенот, чистењето на самото место на овие перници е привремено со само сапун, вода и мека крпа. Јордан Производство 12 "x 18" MCHUSK BIRCH BEIGE цврста правоаголна надворешна лумбална перница за фрлање (2 пакувања) сет од 2 на отворено лумбални перници, секоја мерка 18 "ширина x 12" должина x 4 "дебела. Обвинува избледување, мувла, вода и дамки. Наменета за употреба на отворено, трајната ткаенина штити од оштетување од дожд, истури или сончева светлина, со до 500 часа УВ заштита за да се спречи бледнее . удобно и издржливо. Исполнето со разнесени полиестерски влакна за мека поддршка и супериорна еластичност . надградете ја вашата Надворешен простор. Дајте му на вашиот двор, трем или базен покрај областа на веднаш додавање на оваа лумбална перница поставена на мебел . лесен за чистење. Чувајте ги вашите перници на отворено кои изгледаат ново со чистење на самото место со мека крпа, блага сапун и топла вода . разноврсна Дизајн. Завршени од предната и назад, така што перниците можат да се превртат за употреба од обете страни . чист раб на нож. Фрли рабови на перници затегнати на остри, јасни агли и рабови за да создадат едноставен, чист и полиран изглед . вистински бои може да варира од застапеноста на екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Thermoflu 2. Атлетска патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Thermoflu 2. Атлетска патика

Спортскиот и шарен стил продолжува со активни деца во чевлите Skechers Thermoflux 2.0 Атлетска мешавина ткаенина �

DEN 3.33
Везено трифолм, Балтимор Ориолес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Везено трифолм, Балтимор Ориолес

Додадете официјално лиценцирана кожа врежана трифалска паричник во вашата колекција на опрема за вент�

DEN 2.33
+Електрична решетка на Декер
  • Ново
Мислење на купувачите:

+Електрична решетка на Декер

Црната и Декер Електрична решетка во црна готвачи се комплетни, задоволувачки оброци за многу малку вре

DEN 3.33