• Ново
Бесплатно собрание момчиња тенок директен тексас, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња тенок директен тексас, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Тенок директен тексас на слободното склопување се одликува со стилски тенок нозе, стајлинг од 5 џеб и малку истегнување за лесно движење. Пар со нашата маичка со дрес и карирана кошула надолу за да ја заврши својата облека на денот. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : права нога; јамки на појас. Тенок директен фармерки за момчиња од слободно собрание.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67