• Ново
Лизгање со крзно од крзно Josmo fau

Лизгање со крзно од крзно Josmo fau

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Папучи од Јосмо прават магичен додаток на симпатичната колекција за домашни обувки на вашата девојка. Во мека розова боја, тие се направени од кадифен факс-фур ткаенина, заедно со нејасна ткаенина и стапало за целодневна удобност. Одлично за внатрешна и надворешна употреба. Faux крзно. Вештачки материјали.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и вир женски рамни сандали
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и вир женски рамни сандали

Кул, секојдневно и сигурно ќе стане ваш сандали Времето и Tru Strappy Flatforms го зголемуваат вашиот изглед со ра

DEN 1264.00
® Класичен рокер - светло сиво
  • Ново
Мислење на купувачите:

® Класичен рокер - светло сиво

Мрзливи летни вечери го нарекуваат вашето име Кој подобар начин да уживате во нив отколку да лулкате во

DEN 3999.84