• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 151.68

Износ

Божиќна декорација за време на празник елф Божиќна декорација. Ова е декорација на елф од 4,5 инчи (11,43 см H), нежен и уникатен дизајн. Елфот од ѓумбир носи црвен костум со бела трим и црвена капа. Тој држи бонбони со големи димензии. Сјајот на сјајот беа додадени на површината за да има за светкав ефект. Тоа е симпатична ставка што може да ја стави на вашата новогодишна елка или да додаде на вашиот венец, венец или друга декорација за празници за дополнителен празничен изглед. Ова е одличен додаток на вашата Божиќна декорација и декорација на празници за вашиот дом и канцеларија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Уметнички табли на Dohvinci Doodle By Play-Doh
  • Ново
Мислење на купувачите:

Уметнички табли на Dohvinci Doodle By Play-Doh

За забавен и лесен проект за уметност Дохвинци, извлечете ги овие 3 различни уметнички табли со вашата а�

DEN 2.67