• Ново
Чевли за трчање на атлетски перформанси во Авиа Машки

Чевли за трчање на атлетски перформанси во Авиа Машки

Buyers rating:
DEN 439.68

Износ

Изградени за удобност, патиките на тркачот на лајт во Авиа се токму она што ви треба за да ве однесе во текот на денот. Тим на горниот дел од мрежата и Ева Аутсол за да обезбедат ултра лесен вклопување и меко чувство. Деталите за заптивката на топлината и цврстата чаша за потпетици обезбедуваат структура, додека класичниот дизајн на чипка обезбедува безбедно вклопување. Достапно во сите црни, и во светло сива, темно сива и бела боја, овие тркачи брзо ќе станат ваш пар. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; TPR Outsole. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на чипка. Карактеристики на удобност : Горна мрежа; панели со топло топење за структура; лесни влошки EVA и TPR за издржливост; Табулаторот за потпетици. Лесни патики за трчање за мажи од Авиа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Emенски мрежни бисери украсени пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Emенски мрежни бисери украсени пумпи

Облечени пумпи за мрежи од страна на Brinley Co Функција на мрежни постави и и вештачки детали за стилот на з�

DEN 598.56
Chaps Men's Everyday Reeco Logo Pullover Hoodieizes xs xs до 4xb
  • Ново
Мислење на купувачите:

Chaps Men's Everyday Reeco Logo Pullover Hoodieizes xs xs до 4xb

Совршено за лежење или секојдневни денови, ова лого пуловер Худи е враќање на 90 тите Направено со пријат

DEN 1.00