• Ново
Wiss Quick Clip, Blades, 10 PR, 1570b

Wiss Quick Clip, Blades, 10 PR, 1570b

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Сечилото за замена на брз клип, сечилото за замена на типот на додаток, компатибилно со брендот WIS, компатибилен со Grainger Дел број 5 LZ67, компатибилен со моделот на производителот број 1570 B, за употреба со точки, материјал од не'рѓосувачки челик, број на парчиња 4, целокупна должина 2 1 1 /8 во, тежина 0,2 lb, количина на пакет 10 WISS 9328 брз клип, лопати, 10/pr, 1570b.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Обновен MP IPS Slide-Out дисплеј за лаптопи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Обновен MP IPS Slide-Out дисплеј за лаптопи

Обновените мобилни пиксели Downx Plво Слајддисплеј за лаптопи нуди малку поголем екран на дисплеј на 13,3 вн�

DEN 2.00
Baby Babe Thomas & Friends Ficktete
  • Ново
Мислење на купувачите:

Baby Babe Thomas & Friends Ficktete

Cuddly и меко, ова ќебе е дизајнирано со весели, светли графики на Томас за да го воодушеви вашиот мал lубите

DEN 191.84
Необична патика за да Мерлин
  • Ново
Мислење на купувачите:

Необична патика за да Мерлин

Без разлика дали се грижите за бизнисот во градот или уживате во ноќта на слободно време, Мерлин од Дакс

DEN 3.00
ДЕЦАЛ ДЕЦАЛ ДЕЦАМ Сем Хјустон
  • Ново
Мислење на купувачите:

ДЕЦАЛ ДЕЦАЛ ДЕЦАМ Сем Хјустон

Декларатот за лого на Сем Хјустон, ви го олеснува да му покажете на светот дека сте вистински обожавател

DEN 117.60