• Ново
Дизајнрт „Иридисцентен пеперутка“ Традиционален wallиден часовник

Дизајнрт „Иридисцентен пеперутка“ Традиционален wallиден часовник

Buyers rating:
DEN 2239.84

Износ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој виолетова традиционален часовник на wallидот на кругот. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој непостојан часовник на пеперутка пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник на животни е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесено ултра сјајно обложување Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија . метал од 1мм алуминиумска оценка . 1-инчна рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот . Вклучени се држачи за монтирање и упатства се вклучени . Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Designart Mafia yorkshire платно wallидна уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Designart Mafia yorkshire платно wallидна уметност

Оваа прекрасна мафија Јоркшир платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило от�

DEN 3.33
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Потрагата по совршен чизми за високо ниво на коленото завршува овде Trinna By Brinley Co се одликува со вегански

DEN 819.04
Време и вистинска оп Ками
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и вистинска оп Ками

Останете стилски оваа пролет и лето со ова време и суштински ткаени Ками на жените Лесен и воздушен, ово�

DEN 175.04