• Ново
Трговска марка ликовна уметност „трки 30“ платно уметност од Фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „трки 30“ платно уметност од Фенер Прес

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Уметник : Lantern Press Subject : Sports Style : Industrial Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има тркачки автомобил кон рамката околу аголот. репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Фенер Прес „Тркање 30“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Оз. Обични чипови од компир на Хартли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оз. Обични чипови од компир на Хартли

3 / 4 мл на Хартли Котел варен чипс од компир Ние во гордоста на Хартли се гордееме со квалитетот на нашите

DEN 2.33
Mead Primary Composition Journal, одделение К-
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mead Primary Composition Journal, одделение К-

Дајте им на младите студенти простор да учат со примарно списание Mead! Се одликува со владејана книга со �

DEN 1.33