• Ново
Без граници јуниори беспрекорни Ками

Без граници јуниори беспрекорни Ками

Buyers rating:
DEN 175.04

Износ

Поп ја оди вашата облека без граници беспрекорни Ками. Без разлика дали го слорите под врвот за дополнително покритие и боја или го носите соло за WOW со топло време, ова беспрекорно Ками е и симпатична и удобна. Залепете една во секоја боја, така што секогаш ќе бидете подготвени да изгледате прекрасно. Само на. Материјал : 93% најлон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат со облик на очен. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ruched Center; ребрести текстура; Беспрекорен. Беспрекорен Ками за јуниори од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ефесјаните 2: ѓердан со ознаки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ефесјаните 2: ѓердан со ознаки

Цврсти не'рѓосувачки челик Ефесјани 2 : 8 ѓердан со ознаки розови кутии, произведуваат и пазари рачно зав�

DEN 2.67
+Електрична решетка на Декер
  • Ново
Мислење на купувачите:

+Електрична решетка на Декер

Црната и Декер Електрична решетка во црна готвачи се комплетни, задоволувачки оброци за многу малку вре

DEN 3.33