• Ново
Портрела алпака портрет Апстрактни животни животни и инсекти сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Портрела алпака портрет Апстрактни животни животни и инсекти сликање бело врамен уметнички печатен wallид

Buyers rating:
DEN 14400.00

Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : животно, цицачи, лама, алпака, фарма на животни. Дизајн од Ким Куринга.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кумхо Солус ТА 225 60- Т гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Солус ТА 225 60- Т гума

Kumho SolTA11 е турнеја низ цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV Kumho нуди гаранција за абење �

DEN 1347.84