• Ново
Главни машини за миење садови, сисал Црвен затворен акцент, сет, 3 парчиња сет

Главни машини за миење садови, сисал Црвен затворен акцент, сет, 3 парчиња сет

Buyers rating:
DEN 365.92

Износ

Додадете стил и функционалност во вашиот дом со главната факс сисал фарма куќа Висока ниска јамка со 3 парчиња акцент на килим. Едноставната гранична шема на овој килим ќе го заврши вашиот декор. Постојат пет опции во боја и повеќе опции за големина, така што е ветре да се најде совршен килим за вашиот простор без разлика дали станува збор за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, влез или ходник. Квалитет направен од 100% полиестер килимите се отпорни на дамки и избледени. Овој сет на килим е конструиран со поддршка од нелигани латекс за да помогне да се одржи килимот во место. Повеќе големини се достапни за купување индивидуално, покрај комплетите за килими. Главниот став на сисал со висока јамка со низок јамка со 3 парчиња теписи за килим е сигурно дека ќе бидат завршните допири за секоја просторија или влегување во вашиот дом. 3-парчиња сет вклучува 1'8 "x2'6" и 2'6 "x3'10" Акцент килим A 1'9 "x5 'тркач. 100 проценти полиестерско предиво. Висока/ниска конструкција на јамка. Дамки и отпорни на избледени 7/16 "Висина на купот. Сет изграден со поддршка на латекс отпорен на лизгање. Достапно во пет бои, вклучувајќи сива, кафеава, црна, црвена и тен. Машина за перење. Индивидуални големини се продаваат одделно. Домашни направени. Внатрешна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Chicargo мечки слајд на машка мрежа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Chicargo мечки слајд на машка мрежа

Лизгајте ги овие слајдови на градиенти од Foco на денот на играта за да додадете дополнителен елемент на т

DEN 416.00