• Ново
Плочки за тротоарите од дрво Buxwellbang за затворено и отворено, 11,8 '' 11,8 '' 0,8 '', светло кафеава

Плочки за тротоарите од дрво Buxwellbang за затворено и отворено, 11,8 '' 11,8 '' 0,8 '', светло кафеава

Buyers rating:
DEN 1327.84

Износ

Овие плочки за подови од внатрешно и надворешно дрво имаат дизајн на испреплетеност што го прави брз и лесен за склопување. Овие испреплетени дрвени плочки се направени од природно дрво од багрем и добра ПП пластика. Третирани со процес на сушење со висока температура, овие плочки од дрво не се лебдат дури и во состојба на висока влажност. Исто така, долната пластична основа го крева дрвото и овозможува соодветна дренажа и вентилација. Овој сет вклучува тотално 9 парчиња, дрвената плочка е (длабочина x ширина x висока). Овие плочки за дрвени подови се одлични за реновирање на куќи и дизајн на внатрешен двор. Да се ​​доживее нивниот добар квалитет и издржливост, тие можат да се применат и во затворен простор и на отворено во области во области во области Како палуба, покрај базенот, балкон, белведер, стаклена градина, бања, итн. Овие дрвени подни плочки имаат испреплетени прилепувања на дното за лесна инсталација и подобра вентилација. 【Спецификација】 Боја : Светло кафеава синг-парчиња Големина : 11.8''x11.8'''x0.8 '' Материјал : АЦЦИЈА, ПП пластична тежина : 14,77 фунти , не е лесно да се затне. 2. Лесно да се користи Snap заедно и да се постави каде што сакате 3. Дизајнот за блокирање го прави брз и лесен за собирање на овие дрвени плочки. 4. Изработено од висококвалитетна ПП пластика, рециклирачки и еколошки 5.Сигурно за внатрешен двор, балкон, бања и било кое затворено или отворено, итн. Високо квалитетен материјал - Нашата површина од дрво е направена од природно дрво од багрем и трајна ПП пластика . Третирани со процесот на сушење со висока температура, овие плочки од дрво не ги оштетуваат дури и во услови на висока влажност . Тесна врска - Основата на секој дрвен под е цврсто поврзана, не е лесно да се изгуби, да се избегне пукање и може да ја продолжи поврзаната услуга Lifeивотот . Лесно склопување - Дизајнот за блокирање го прави брз и лесен за склопување. Плочките имаат испреплетени прилепувања на задниот дел, не се потребни алатки, едноставно едноставно ги привлечете заедно и ставете ги каде и да сакате. За палуби, патики, балкони, околу базени, сауни, тушеви, простории за сонце, простории за кал, спални соби и сл. , овие плочки за блокирање се доволно тенки, тие не ги попречуваат вратите, за да можат да одговараат на секоја просторија на вашите барања.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Men's Walu Loafers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Men's Walu Loafers

Сликиот „Вол“ на „Крокс“ е дополнително удобно ажурирање на класичниот Лофер Додадената удобност до�

DEN 464.00
Пирамида фенер Мало античко злато
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пирамида фенер Мало античко злато

Модерна геометрија Овој едноставен фенер прави изјава за влијателна дизајн Неговата трапезоидна рамка

DEN 1.67