• Ново
Трговска марка ликовна уметност 'лисјани вени Фабриккен' платно уметност по дизајн Фабриккен

Трговска марка ликовна уметност 'лисјани вени Фабриккен' платно уметност по дизајн Фабриккен

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Уметник : Дизајн Fabrik Kensubject : Floral Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има злато и црно лисја што ја исполнува рамката. Истакнати бои : црна, сива, бела, тен која ја опфаќа работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Златен и црн лист ја наполни рамката.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски кредитимус се лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски кредитимус се лизга

Станувањето и Go CredimSlipon може да ве однесе исто толку лесно на местото на кампот, како и на градската улица

DEN 2.00
PlayGro Groovy Movers, пчела
  • Ново
Мислење на купувачите:

PlayGro Groovy Movers, пчела

Playgro Groovy Movers Movers Pee Toy прави прекрасен придружник за патувања за малку Се одликува со живописно обоен диз�

DEN 1.33