• Ново
Малку starвезда органско бебе уникатно 5pk теловии за кратки ракави, со големина новороденче-24м

Малку starвезда органско бебе уникатно 5pk теловии за кратки ракави, со големина новороденче-24м

Buyers rating:
DEN 240.00

Износ

Вашето дете ќе го сака нашето носење мали органски тела на starвезди. Сетот вклучува 5 каросерии со кратки ракави, што ви дава повеќекратни резервни копии и опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Можете да изберете да го носите сам или слоевит. Малиот сет на органски каросерии со starвезди вклучува 5 лакови со кратки ракави со кратки ракави. Карактеристики на рамената и прилепувањето на рамената за лесно вклучување и исклучување и промени во пелена. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени облеки во топло или ладно време. ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени. 100% чист органски памук. Машинско миење и суво суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Копчиња од Остин Пеј 1,25
  • Ново
Мислење на купувачите:

Копчиња од Остин Пеј 1,25

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

DEN 239.84