• Ново
Спирален череп машка графичка мета

Спирален череп машка графичка мета

Buyers rating:
DEN 463.84

Износ

Проширете ја вашата гардероба со забавни парчиња изјава, како што е оваа графичка графичка череп. Оваа ставка има задебелен принт што покажува неколку черепи на спирален начин отпечатен на горниот дел од позадината на бојата за вратоврска. Тој е погоден за секојдневно, секојдневно носење. Спарете го со омилените фармерки, какис или шорцеви за да одите со вашиот изглед за денот. Оваа машка кратка ракав е во целосна боја. Достапно е во различни големини и е машина што може да се пее за лесна нега. Спирален череп за машка графичка маичка : Спирална печурка за вртење на печурки. Рачно обоена со употреба на бои на бои за долготрајно абење. Графички мета боја за кратки ракави. Вратот на екипажот. Се одликува со черепи во спирален дизајн. Достапно во S, M, L и XL. Отпечатен екран. Индивидуално рачно обоени. Боја : Зелена. Пар со фармерки, шорцеви или какис за забавен и обичен изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84