• Ново
Фармерки со Софија од Софија Вергара, ладното рамо, избришан џемпер

Фармерки со Софија од Софија Вергара, ладното рамо, избришан џемпер

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Стилот на џемпер од следното ниво е тука со неверојатниот пуловер на Sofia Jeans. Рафлите го прават тоа варовно, студеното рамо го одржува флерт-дефинитивно мора да го има. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ya está aquí espectacular pulóver de sofia фармерки, otro nivel de suéter. Лос Волантес Ле Дан Ун Токе Феменино, Лос Хемброс Дескубиертос не Токе Кокето. Es Una Pieza Imprescindible. Ексклузивен en. Материјал : 53% памук/27% полиестер/20% најлон/53% алгодон; 27% полиестер; 20% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Малку вграден/Лигемате Адеадо. Тежина : средна тежина/песо медио. Деколте : потсмев на вратот/куело алто. Затворање : Стил на пуловер/Estilo Fácil de Poner. Ракави : Долги со исечени раменици/Манга Ларга Кон Абертура и Лос Хемброс. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : акценти на руфли; ребрести манжетни и полите/detalles de volantes; Dobladillo y Puños Acanalados. Womenенски ладен џемпер од рамо од рафли од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози