• Ново
Подобри домови и градини Seacliff ковано железо странични табели

Подобри домови и градини Seacliff ковано железо странични табели

Buyers rating:
DEN 599.20

Износ

Подобри домови и градини, странични табели за гнездење, поставуваат координати добро со вашиот столче и отоман. Комплетот од три табели за гнездење се изработени од здрав челик и се одлични за секој внатрешен двор, палуба, сончева соба или преден трем во потреба од дополнителен простор за сервирање. Погледнете ги координативните парчиња колекција на Seacliff продадени одделно за да го завршите изгледот. Подобри домови и градини Seacliff ковано железо странични странични табели, црна, сет од 3 : странични табели : Вклучува 3 табели. Сет од 3 странични табели со ковано железо се обложени со црн прашок на цврсти челични рамки. Исчистете со благ сапун и вода. Димензии Мала табела : 14.09 "L x 11.54" W x 16.85 "H (35,78 cm x 29,31 cm x 42,8 cm). Димензии Средна црна табела за гнездење : 16.97" L x 14.21 "W x 18.43" H (43,1 cm x 36 cm x 46,8 см). Димензии Голема табела : 20.91 "L x 15,75" W x 20 "H (53,11 cm x 40 cm x 50,8 cm). Информации за мебел за надворешно мебел на производителот : Сет од 3 странични табели на ковано железо ќе пристигнат во 1 кутија. Време на склопување : 20-30 Записник. Тежина : 22,49 фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР

Anza Borrego Desert Premium врамена печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојн

DEN 1199.84
Подлошки за чистење на зори, КТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Подлошки за чистење на зори, КТ

Исчистете ја кујната брзо и лесно со влошки за чистење на зори Тие можат да се користат на садови, садови

DEN 1.67