• Ново
7. Облик на круша од карати аметист нараквица во стерлинг сребрен стил SB3550

7. Облик на круша од карати аметист нараквица во стерлинг сребрен стил SB3550

Buyers rating:
DEN 2224.00

Износ

7,75 Карати Облик на круша Аметист нараквица во Стерлинг Сребрен стил SB3550 Gemstones : Оригинален аметист : 24 парчиња, форма на круша, 6x4 mm, 7,75 карати вкупна тежина. Камените на камењата имаат длабока богата боја и огромен оган. Нараквица : 12,40 грама чисто стерлинг сребро со 0,925 печат 7 1/2 должина, ширина 3/4. Нараквицата има еден од еден вид дизајн со прекрасна бела златна завршница. Вклучува кутија за подароци за потпис и. 7,75 Карат вкупна тежина Аметистичка нараквица за камења од камења во сребро. 6 х 4мм, форма на круша, убави виолетови скапоцени камења. Безбедно постепено поставено во сребро. Тениска нараквица во сребро. Аметист е роден камен за месец февруари. Вклучува кутија подготвена за подарок за потпис. Прави одличен подарок за годишнини, родендени, празници или други специјални прилики.

Декларирани својства

Најдобри предлози

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring
  • Ново
Мислење на купувачите:

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring

Изработено во 10К розово злато Овој прстен за ангажман на Империјал Дијамант има пенлив тркалезен цента�

DEN 6399.84
Грчки клуч на сафавих внатре
  • Ново
Мислење на купувачите:

Грчки клуч на сафавих внатре

Инспириран од античкиот грчки симбол за бесконечност, грчката табела за табели е клучот за безвременск�

DEN 1.00
Michelin Latitude Sport 275 50- W гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Michelin Latitude Sport 275 50- W гума

Michelin Latitude Sport 3 (N0) е перформанси и високи перформанси, летна гума произведена за избрани патнички возила

DEN 4911.84