• Ново
Monster Jam, официјален камион со чудовиште од зомби, возило со умирање, серија на елементи, 1: скала

Monster Jam, официјален камион со чудовиште од зомби, возило со умирање, серија на елементи, 1: скала

Buyers rating:
DEN 721.76

Износ

Воведување на сè ново, официјално 1 : 64 скала со чудовиште од чудовиште од чудовиште! Оваа посно, значи, Monster Jam Machine има прекрасни графики и детали. Со официјални гуми на БКТ, стилизирани хромирани бандажи и автентична шасија, овој камион чудовиште го отелотворува стилот и метежот на неговиот колега од реалниот живот! Плус, овој камион со скала од 1 : 64 е комплетен со возач обликуван во седиштето на возачот и одвојлива лента за волани! Прикачете ја шипката на предниот дел или задниот дел од вашиот камион и пукајте во тркала или стопи, исто како што сте виделе во емисиите во живо! Овој камион со чудовиште од чудовиште од 1 : 64 скала е исто како вистинската работа-само забавна големина! И сега со повеќе камиони за собирање од кога било досега (секој продаден одделно), лесно е да се следи вашата колекција со ексклузивниот постер за колекционери! Започнете да ја градите колекцијата на џем од чудовиште денес! Официјален камион „Monster Jam“ со Wheelie Bar : Доминирајте сè на ваш начин со целосното, официјално чудовиште џем 1 : 64 Камион со чудовиште со скала со одвојлив бар со тркала! Поп во тркала или стопи!. Автентична реплика : Серија од 1 : 64 Die-Cast ја носи акцијата Monster Jam токму вас! Официјалните гуми на БКТ, деталните графики и стилизираната шасија прават да се чувствувате како да ја држите вистинската работа!. Колекционерски постер : Внимавајте на вашите камиони со џем од чудовиште со ексклузивниот постер за колекционери! Секој постер има прекрасен камион со џем од чудовиште од едната страна, за да можете да го закачите на вашиот wallид!. Соберете ги сите : Соберете го Грејд Дигер, Мегалодон, Ел Торо Локо, Макс-Д и повеќе и разбијте го патот до победата во вашиот настан Monster Jam! Започнете со собирање денес! За возраст од 3 и повеќе години . Вклучува : 1 џем од чудовиште 1 : 64 Камион со чудовиште, 1 тркала, 1 колекционерски постер. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години . опфатени со посветеност на магистерската грижа за спин. Ако имате проблем со спин мајсторски производ што го купивте од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи спин мајсторот не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што се продаваат од неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, заложбата за нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Заложбата за нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајни корисници. Исто така, може да се бара да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ за да го вртите мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин мајстор го задржува правото да ги потврди информациите, да бара валиден доказ за купување и да го негира барањето по своја дискреција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33