• Ново
Моден дизајнер Глам чевли - врамен печатење

Моден дизајнер Глам чевли - врамен печатење

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Колекциите на Венеција на плажа се одликуваат со уметнички дела од Парихилд Париз специјализирани за теми за мода, музика и начин на живот. Колекцијата вклучува експанзивен уметнички асортиман со уникатни дизајни и приказни зад иконите, филмот и рокенролските слики. Купете 2, еден за вас и дајте еден како подарок на роднина или пријател . Квалитетен производ : рамка со висок квалитет. Димензии : Длабоки мерки на артикали 14 „широки x 18“ високи x 1 “длабоки.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Lee Riders Women's Plus Comfort Comfort Waist Cuffed Capri
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lee Riders Women's Plus Comfort Comfort Waist Cuffed Capri

Lee Riders Women PlComfort Comfort Waist Caffied Capri има фитинг на мидриз и удобна лента за половината 21 "Inseam Relonled и 5 џебни стај

DEN 3.33