• Ново
Чудо нација мало девојче и голема девојка обична ретро-патека со ниски врски, големини 13-6

Чудо нација мало девојче и голема девојка обична ретро-патека со ниски врски, големини 13-6

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со нивните стилски детали во форма на starвезда во форма на starвезда и затворање на чипка, ретро-патиките со низок врв на Wonder Nation го додаваат ладниот фактор на секој изглед. Тие имаат не-обележување, флексибилна надворешна плоча со чорапи за меморија од пена, така што таа останува удобна за секоја активност! Материјал : Полиуретан горниот и ТПР -надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики на удобност : чорапи за меморија од пена; Не-обележување, флексибилна надворешна плоча. Обични ретро-патики со ниски врвни патики за девојчиња од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Оз. Обични чипови од компир на Хартли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оз. Обични чипови од компир на Хартли

3 / 4 мл на Хартли Котел варен чипс од компир Ние во гордоста на Хартли се гордееме со квалитетот на нашите

DEN 2.33