• Ново
ЕВ од Елен Деџенерис Металик манжетна Але опуштена Jeanанска жена

ЕВ од Елен Деџенерис Металик манжетна Але опуштена Jeanанска жена

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Работете напорно и играјте напорно со овие Елен Деџенерис ги уништи металните манжетни Алекс фармерки од ЕВ1. Направено од мека памучна ткаенина и вистинска количина на истегнување, ќе се чувствувате како дома во овие панталони без разлика дали сте надвор и за или уживате во ден на забавни активности. Има збир на предни и задни џебови за да ги задржи најважните работи и додатоци безбедни кога сте во движење и има детали за метална фолија на манжетните. Затворање на патент и копче за летање. Три предни џебови. Две џебови. Детали за метална манжетна со фолија. Тексас ткаенина. 58% памук, 21% полиестер, 20% рајон, 1% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози