• Ново
Georgeорџ - маичка со долги ракави на момчињата

Georgeорџ - маичка со долги ракави на момчињата

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Вашата дестинација за униформа во училиштата. Лесно е да се види зошто е водечки снабдувач на нацијата за училишни униформи. Голем избор на стилови и големини, заедно со квалитетни карактеристики по непобедливи цени, го прави едноставен да ги задоволите вашите потреби за училишна облека. носи училишни униформи во текот на целата година. Памук-мешавина пика плете. Плакета со 3 копчиња. Долги ракави со манжетни со ребра-опсег. Завршувањето/објавувањето на дамката на Scotchgard.

Декларирани својства

Најдобри предлози