• Ново
Поставена наметка на принцезата на Дизни Девојки Софија

Поставена наметка на принцезата на Дизни Девојки Софија

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Направете ја вашата девојка целосен сет за ладно време! Овој комплет за лиценца за девојчиња со 3 парчиња има сè што и треба во зима. Таа ќе ја сака мекоста и сложеноста на овој сет. Носете ги сите 3 парчиња заедно како сет за целосен изглед на дневна облека, или измешајте ги и одговарајте ги со нејзиниот постојен плакар. Изберете од разновидна боја/печатење. Девојки од 3 парчиња облека за лиценца : Поставете : 100% полиестер. Врвот : вратот на екипажот. Долги ракави . Графички отпечатоци од предната страна. Крај : Еластична лента за половината. Роб : јака од шал. 2 џебови однапред. Затворање на вратоврска со јамки на ременот. Отпорна на пламен, облека за спиење бара ладно миење на машината.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

DEN 3.33
Свежи мини краставици, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Свежи мини краставици, Оз

Уживајте во јасен, вкусен вкус на мини краставици Спакувани со придобивки од исхраната, како што се прир

DEN 1.33
Маичка за изведба на Мажите на Расел
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка за изведба на Мажите на Расел

За салата, рано утринското цртичка или секојдневно носењеоваа маица за изведба на мажите од Расел има а�

DEN 223.84