• Ново
Сребрени фармерки копродукции плус големина Фриско Високиот пораст на нозете фармерки со големина на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции плус големина Фриско Високиот пораст на нозете фармерки со големина на половината

Buyers rating:
DEN 293.60

Износ

Сребрени фармерки копродукции Фриско Високиот пораст на фармерките со директни нозе плус големината - инспирирани од гроздобер, направени за токму сега. Нашите фармерки со високи нозе во 90 -тите години од Фриско со високи нозе се карактеризираат со ласкаво вклопување што совршено ја гушка половината. Тоа е привлечно низ колкот и бутот и му дава на задната страна совршена количина на лифт. Заврши со класична права нога за автентичен изглед. Прави фармерки со нозе со потресено темно еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија; Деним со низок истегнување со цврст изглед инспириран од 90-тите години. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 13.25 '' Висок пораст; 28/30 '' Inseams; 16.5 '' Отворање на нозете.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Munchkin by Stride Rite Ma Boys Athetication Sneakers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Munchkin by Stride Rite Ma Boys Athetication Sneakers

Максималната патики за перење машина е задолжителна за сите мали деца кои се исклучени, трчаат и се чини

DEN 239.84