• Ново
Сет за ножици на продавници за бор

Сет за ножици на продавници за бор

Buyers rating:
DEN 175.68

Износ

Лесните ножици се од суштинско значење за продавницата. Може да се користи за да се сечат цевките за epиркање, жицата и сервирање. Вклучува еден директен ножици и еден заоблен ножич на врвови. Одлично за сечење цевки, сервирање и жица. Вклучува еден директен и еден заоблен ножици.

Декларирани својства

Најдобри предлози

EverSertart Premium AGM Power Sport Battery, Group Size T Volt, CCA
  • Ново
Мислење на купувачите:

EverSertart Premium AGM Power Sport Battery, Group Size T Volt, CCA

Вратете се на патот со оваа батерија Ever Sertart Premium AGM Power Sport, Групна големина TX9 Тој нуди 120 CCA со рејтинг од 8

DEN 3020.48