• Ново
Енергетска станица предна и задна подлога за сопирачка и дупчат и склопени комплет за ротор K5582

Енергетска станица предна и задна подлога за сопирачка и дупчат и склопени комплет за ротор K5582

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Енергетска стоп керамичка подлога за сопирачка и дупчат и склопена комплет за комплет за напојување Z23 ​​Комплет за надградба на сопирачката за еволуција го прави едноставен и економичен за зголемување на моќноста на сопирањето на вашиот дневен возач. Овој комплет за стоп на електрична енергија е дизајниран да обезбеди ниска надградба на прашина и без бучава преку вашиот систем за сопирање на акции. Комплетот за надградба на сопирачката за напојување Z23 ​​го прави едноставно да ја завршите вашата сопирачка работа со вклучување на сè што ви треба : совршено совпаѓани дупчат и слотирани ротори, Z23 Evolution Sport Carbon-Fiber Ceramic Carmic сопирачки, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се засилени со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Тие се без прашина, без бучава и ви даваат зголемена моќ за сопирање без да ја жртвувате секојдневната драмабилност. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот. Ова ја задржува температурата на сопирачките надолу за време на екстремни услови за работа. Заоблените слотови помагаат да се избрише секој гас или остатоци - држејќи јасна контактна лепенка на површината на роторот за безбедно, мазно сопирање. Позлата со сребрена цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и сносени ротори, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку и да помогнат да се спречи 'рѓа и корозија. Направете ги вашите сопирачки правилно со комплетот за сопирачки за сопирање на Evolution Sport Sport Sport. Енергетска стоп керамичка подлога за сопирачки и дупчат и склопени комплет за ротори • Инженерски за подобрување на перформансите на сопирањето на вашето секојдневно возило [за влечење, влечење, трки или мускулни автомобили ги гледаат нашите други решенија за комплети за сопирачки] • Керамички соединенија со јаглеродни влакна значително ги подобруваат влошките на сопирачките сопирачки значително Изведба на сопирање • Ниско сопирање прашина потврдено преку тестови на 3-та партија во Лос Анџелес, кои се прикажани во просек од 30% помалку прашина наспроти ОЕ • Двојни слоеви со висок темперамент, гумени шири, изолираат бучава за практично тивко сопирање • Дупчани и слотирани ротори на перформанси за максимално ладење • Вклучува дупчат и залепени ротори на сопирачката, влошни сопирачки Z23 и хардвер за инсталација • FITS : Ford Taurus 2012-2011.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизма за патики за мажи Каван
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизма за патики за мажи Каван

Овие чизми за мажи Чука по територија имаат меки кожни кожни кожни на глуждовите со глуждовите со контр�

DEN 1.00
Ziploc Roll 11 16 '
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ziploc Roll 11 16 '

Занесени во искушенија со пржена храна со мултифункционалното црно електрично воздух со црна електрич�

DEN 367.84
Пица Берналос Пица Белаторија, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пица Берналос Пица Белаторија, Оз

Пан пица, таватастична кора, крајно 5 сирење, кутија 23 мл со богат сос од италијански стил, моцарела, Азиј�

DEN 1.33
Carla daly 'животински дамки I' Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Carla daly 'животински дамки I' Canvas Art

Уметник : Карла Dalysubject : Animalsstyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подго�

DEN 400.00