• Ново
Машка три-камен удобност се вклопува во црно-сребрен венчален бенд во волфрам

Машка три-камен удобност се вклопува во црно-сребрен венчален бенд во волфрам

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво машко три-камен-камен од 8 мм удобност се вклопува во црно-сребрен венчален бенд во волфрам. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Машински пресечен кубни цирконија прстен во волфрам. Црн и сребрен тон. Удобност се вклопува. Ширина од 8мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Декларирани својства

Најдобри предлози

AdTech Mini Combo комплет за дрво, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

AdTech Mini Combo комплет за дрво, парче

Мини комбо комплети на Adtech за дрво е совршен за вашите мали проекти од дрво! Во комплетот се вклучени пиш

DEN 367.84
Клуп за лого на Оклахома
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клуп за лого на Оклахома

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност Потребно ви е нешто посебно за да ја озн

DEN 159.68
Лесни улични сандали на Фени
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Фени

Дајте изјава со Феникс од Лесна улица Сандалот за прашка назад има уникатен емајлиран украс...

DEN 239.84
Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли

Конечно, чевли како разноврсен како вашиот распоред! Што и да е денот, Мук Лукс Сенди ве носи таму во совр

DEN 239.84