• Ново
Огледало компатибилен со 2008 година-Scion XB левата страна на возачот на сигналот за сигнал светло за бојадисување кул-в.

Огледало компатибилен со 2008 година-Scion XB левата страна на возачот на сигналот за сигнал светло за бојадисување

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Специфично за производство на производи : без автоматско-склопување на местата за откривање : без слепи странични сигнали за сигнали : светло за сигнал за сигнал/финиш : Завршување на типот : Рачно преклопување Операција : Енергетска стакло : Не-хетадемеморија потсетиме : без меморија Производство вклопување : Директно фитпудл. Вклучена светлина : Без продадена светлина на локва : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE замена на виените ретровизори се вашите најприфатливи огледала за замена на ОЕ и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : странична година (и) на возачот Направете модел Trim 2008-2015 Scion XB Base OE Број : 8794012 D70. Број на делови : SC1320103. Број на размена на дел : 8794012 D70. SC1320103. Изберете Изберете : 2008-2011,2012-2015 Toyota Scion Xband More-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли

Конечно, чевли како разноврсен како вашиот распоред! Што и да е денот, Мук Лукс Сенди ве носи таму во совр

DEN 239.84
AdTech Mini Combo комплет за дрво, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

AdTech Mini Combo комплет за дрво, парче

Мини комбо комплети на Adtech за дрво е совршен за вашите мали проекти од дрво! Во комплетот се вклучени пиш

DEN 367.84
Harvest Cing Field Pro Service Service Fi 11 L15
  • Ново
Мислење на купувачите:

Harvest Cing Field Pro Service Service Fi 11 L15

Tireешката на Harvest King BKT Field Pro Service Fi Tire е дизајнирана и за апликации на терен и за автопат Оваа гума е оценет

DEN 1904.00