• Ново
Милтон геометриски килим на отворено, сиво сино 2, 4 '6'

Милтон геометриски килим на отворено, сиво сино 2, 4 '6'

Buyers rating:
DEN 2880.00

Износ

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е совршен за области со висок сообраќај и во затворено и на отворено, како што се внатрешен двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отпуштање и да се овозможи да се исуши во топло добро вентилирано подрачје. Милтон геометриски килим на отворено, сива/ сина 2, 4 'x 6'.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Maxенско породилно здолниште со макси
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maxенско породилно здолниште со макси

Класично и модерно, ова трендовски здолниште за породилно максимално здолниште од облека од 24 / 7 удобно�

DEN 3.00
Таписерија на wallpopps Anika wallид
  • Ново
Мислење на купувачите:

Таписерија на wallpopps Anika wallид

Оваа сина, виолетова, зелена и црна таписерија е зачудувачки додаток на wallsидовите На сложениот дизајн и

DEN 2.00
Сет за заптивки на маслото Махле
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за заптивки на маслото Махле

ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА ПАНТИ ЗА ПАРТИ ЗА ПАНТ МАЛЕ : Оваа ставка не може да се врати за замена или поврат докол�

DEN 586.72