• Ново
Ткаени патеки модерна фарма куќа метална метал отворено складирање биро за пишување, сиво миење

Ткаени патеки модерна фарма куќа метална метал отворено складирање биро за пишување, сиво миење

Buyers rating:
DEN 2352.00

Износ

Завршете повеќе со ткаените патеки модерни делови за пишување на метални метали X. Едноставната таблета што ја нуди оваа рустикална биро за пишување е одлично место за да го испланирате вашиот распоред, да завршите домашна задача или да работите на компјутер. Исто така е одличен центар за чување на електроника благодарение на двете куки кои и двете вклучуваат опции за управување со кабелот, така што можете лесно да ги наполнете вашите уреди кога не се во употреба. Оваа биро во стилот на земја има индустриски акценти со загради за метални аголи, X на страните и ниска лента за завиткување за дополнителна поддршка. Создадете ја вашата крајна работна околина дома со ткаени патеки Модерен фарма куќа метал x отворено складирање биро за пишување. Оваа колекција го олеснува и прифатливото да ја осветлите секоја просторија со пријатни, живописни, квалитетни парчиња. Ткаени патеки модерна фарма куќа метал x отворено складирање биро за пишување, сиво миење : метални загради за акцент на агли. Две куби за складирање. Метални х акценти на страните. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. 31 "H x 42" l x 20 "W, тежи 49 фунти. Премиум 65-зрна ламинат со модели на Trulife. Нашите трајни ламинати се применуваат под сертифициран MDF за максимална конзистентност и вредност. Забелешка за композитно дрво или инженерско дрво : Честопати се нарекува „MDF“ што се залага за фиберборд со средна густина, овој вид на композит од дрво е изработен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со текот на времето.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Прв чин откритие тигар гитара
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прв чин откритие тигар гитара

Оваа почетна гитара е дизајнирана и големина особено за млади играчи Одликувајќи се со одличен тон, удо�

DEN 3.33
ПАРВЕЗ ТАЈ Уверен цут.
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПАРВЕЗ ТАЈ Уверен цут.

Овој „самоуверен цут “ врамен печатење во сликарство е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со ви�

DEN 2.33