• Ново
Чуда нација Мала девојчиња и плетени маица со кратки ракави за кратки ракави

Чуда нација Мала девојчиња и плетени маица со кратки ракави за кратки ракави

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Таа сигурно ќе го сака изгледот и чувството на оваа кратка ракав од Wonder Nation. Trim-Trim-Trim додава girly touch. Се продава исклучиво на и. Деколте за лажичка. Кратки ракави. Трим со зелена салата. 55% памук/37% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ребреста маица со трим со зелена салата за девојчиња од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет за заптивки на маслото Махле
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за заптивки на маслото Махле

ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА ПАНТИ ЗА ПАРТИ ЗА ПАНТ МАЛЕ : Оваа ставка не може да се врати за замена или поврат докол�

DEN 586.72