• Ново
Не мора да лопате сонце фраза за празник графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Не мора да лопате сонце фраза за празник графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 1487.84

Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на сезонски, наутички, школки, конч. Дизајн од Синди obејкобс. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Не мора да лопате сонце.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Роденденска картичка на Халмарк
  • Ново
Мислење на купувачите:

Роденденска картичка на Халмарк

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 143.68
Elitedesk G - Core I 3. GHz - GB - GB - САД
  • Ново
Мислење на купувачите:

Elitedesk G - Core I 3. GHz - GB - GB - САД

SFF 1 x Core i7 7700 / 3,6 GHz RAM меморија 8 GB SSD 512 GB ќелија со тројно ниво (TLC) DVD писател HD Graphics 630 Gige Win 10 Pro 64 bit VPRO N

DEN 6368.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Влезете во разноврсен нов изглед со станот De Deee од Brinley Co Овој трендовски дизајн има мека пети од бадем с�

DEN 351.84