• Ново
Нема граници на јуниорите надвор од врвот на рамото

Нема граници на јуниорите надвор од врвот на рамото

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Женствена, модерна и целосно чудесна! Не е лесен за носење на границите на границите на границите и е совршен за сончеви денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Силуета надвор од рамо со тенки, прилагодливи ленти; Стајлинг на пуловер. Исцртана капчиња од капчиња. 64% полиестер/35% рајон/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Надвор од врвот на рамото за јуниори од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози