• Ново
Лесно-пишано момче со долг ракав Хачи Худи, големини месеци-5t

Лесно-пишано момче со долг ракав Хачи Худи, големини месеци-5t

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Сликајте го многу пријатно на студено ден во оваа шарена качулка од Easy-Peasy. Изработена во мека мешавина од рајон со прицврстена качулка, шарена шема и дизајн без обележје за дополнителна удобност. Одговарајте на оваа худи со неговите шорцеви или џогер за каузална облека. Материјал : 74% Рејон/21% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3. одговара : опуштено. Деколте : екипаж со прицврстен аспиратор. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : шарени; Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Шарена качулка за момчиња од мали деца од Easy Peasy.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Окума Цедрос Брза за леење за леење
  • Ново
Мислење на купувачите:

Окума Цедрос Брза за леење за леење

Брзините шипки со брзина на Cedros го засилуваат вашиот успех во секој аспект на перформансите на шипката..

DEN 3.33