• Ново
Primal Silver Sterling Silver Silver и клучен шарм на ланецот на кабел Форзантина

Primal Silver Sterling Silver Silver и клучен шарм на ланецот на кабел Форзантина

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Додадете цртичка на возбуда во вашиот стил со овој сребрен ѓердан. Овој шарм од 16x12mm прикажува зачудувачка брава со клучен дизајн, заедно со висока полирана завршница за да му дадете прекрасен сјај на вашиот изглед. Вклучен е 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот, овој ѓердан е сигурен дека ќе зашеметува. : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метал Боја : Whitecharm со димензии на кауција : 16мм x 12mmchain Димензија : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Земја на потекло на државата : Италија додадете цртичка на возбуда во вашиот стил со овој сребрен ѓердан. Овој шарм од 16x12mm прикажува зачудувачка брава со клучен дизајн, заедно со висока полирана завршница за да му дадете прекрасен сјај на вашиот изглед. Вклучен е 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот, овој ѓердан е сигурен дека ќе зашеметува. : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метал Боја : Whitecharm со димензии на кауција : 16мм x 12mmchain Димензија : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Земја на потекло од државата : Италија Стерлинг сребро, полиран, цврст, касти, пролетен прстен.

Декларирани својства

Најдобри предлози