• Ново
Хулахопки со ребрести микрофибер

Хулахопки со ребрести микрофибер

Buyers rating:
DEN 320.00

Износ

Модерна изјава, нашиот нов бренд Мук Лукс комбинира популарен тренд и стилски класици. Направени со удобност во умот, производите на Мук Лукс нудат пизаза и софистицираност на вашата гардероба. Нашите хулахопки за микрофибер се изработени од микрофибер, најлон и спандекс. Mukенски хулахопки со ребрести микрофибер со Muk Luks : Полиестер/ најлон/ спандекс. Микрофибер материјал. Цврста боја. Ребрести. Ладно миење на рацете.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Пушеле полска колбас, 2. lb, брои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пушеле полска колбас, 2. lb, брои

Пушеле полски колбаси од барS се направени од највисок квалитет на месо од USDA и се целосно зготвени Меша�

DEN 47.68