• Ново
Ournourneуни колекција женски жени ширина ширина Мери Janeејн посочи станови на пети

Ournourneуни колекција женски жени ширина ширина Мери Janeејн посочи станови на пети

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Станот „Ансли“ од пети од колекцијата „Гурари“ покажува модерен пресврт на класичниот дизајн на Мери Janeејн. Направено од удобен плетен материјал, се одликува со лента за глуждот и тока за дополнителна поддршка. Има ниска наредена блок-потпетица, зашилен пети и ширина со ширина со ширина со влошена влошка за совршено вклопување. Ансли е стилски и удобен за секоја пригода. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84