• Ново
Атлетски работи Activeенски активна фустан со резервоар за тркачки бекбек

Атлетски работи Activeенски активна фустан со резервоар за тркачки бекбек

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Овој атлетски работи женски фустан на резервоарот за тркачки бек е навистина одличен главен дел за додавање на која било гардероба! Овие спортски, но сепак стилски фустани имаат класичен изглед за патување, одмор, секој ден или дури и облечени со лесна јакна или шамија за вечер на градот. Тие се полу-опремени, но исто така се протегаат за дополнителна удобност. Ткаенината е дишење, така што нема да се загреете во тие топли летни денови и ќе ги погоди повеќето луѓе веднаш над коленото. Вратот на лажичката и тркачот му даваат атлетско чувство, но овој фустан може да се носи во многу прилики ова лето и пошироко. Атлетски работи Activeенски активна фустан со резервоар за тркачки бек : ексклузивно. 90% полиестер/10% спандекс. Полу-вклопен дизајн. Лажички врат. Ракербек. Погоди малку над коленото на повеќето. Удобност без ознаки. Технологија за влага за губење на влага. Достапно во цврсти материи и отпечатоци. Машинско миење ладно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Клупа на секторот Стивенс, бакар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клупа на секторот Стивенс, бакар

Клупата на секторот Стивенс е совршено дело за транзиција Надворешниот закривен lovesубовник меша решени

DEN 2607.84
Indigood Slim Fit Jean, големини 4- & хаски
  • Ново
Мислење на купувачите:

Indigood Slim Fit Jean, големини 4- & хаски

Wrangler Boys Indigood Slim Fit Jean со прилагодлива лента за половината има класичен изглед од пет џеб, и може да оди со

DEN 255.68
Време и вистинска оп Ками
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и вистинска оп Ками

Останете стилски оваа пролет и лето со ова време и суштински ткаени Ками на жените Лесен и воздушен, ово�

DEN 175.04
Студио Wynwood Printed Music Canvas Art Print
  • Ново
Мислење на купувачите:

Студио Wynwood Printed Music Canvas Art Print

Платното платно на пистата и танцот wallид, „Мануел Роман“ Данза “танц црвен, жолт Мануел Роман Данза, �

DEN 2.33