• Ново
Серија на сатурн серија одделение за складирање цилиндрична врата на вратата во четкан хром

Серија на сатурн серија одделение за складирање цилиндрична врата на вратата во четкан хром

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Серија Saturn Series Storeroom Leverset секогаш се заклучува и мора да има клуч за отворена врата што го прави одличен избор за обезбедени области. Цилиндричните лостови се дизајнирани за употреба на стандардни комерцијални апликации од одделение 2. Серијалот LSV Saturn Style е без бариера и е во согласност со АДА. Заврши во четкан хром. UL наведен ANSI A156.2 Одделение 2. Дебелина на вратата : 1-3/4 "-1-5/8". Забелешка : 2-3/4 ". Цилиндар : Sclage" C "Keyway. Клучна клучева : Schlage 6 Pin Keyed. Клуч : 2 Шест пински никел обложен. LATCH : 1/2" Проекција од не'рѓосувачки челик. Лице : 1-1/8 "x 2-1/4". Bore : 2-1/8 "Дупката ги обновува сите цилиндрични брави.

Декларирани својства

Најдобри предлози