• Ново
ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Buyers rating:
DEN 194.88

Износ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вклучува загради, громи, обликувани пластични чувари, жични клипови и заштитни ракави, како што се бара за да се обезбеди дека сите делови што се носат се обновени во оригинална состојба што ја исполнуваат или надминуваат ДОТ, федерална безбедност на возилото Стандарди (FMVSS 106) и SAE J1401 стандарди. Сите цевки се произведуваат од челик со висока оценка и електро -зглобно со цинк -обвивка што дава супериорна корозија и отпорност на 'рѓа против елементи како што се висока влажност, патна сол, вода и варовник. Секое црево за сопирачката е подложено на тест за обезбедување на квалитет на висок притисок пред да ја напушти фабриката, обезбедувајќи инсталација без проблеми и работа на вашето ново црево. Цревата за сопирачките со крајни фитинзи на бањо вклучуваат нови мијалници за бакар за да се обезбеди соодветно запечатување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Гума на Нанко С-379 N 4.80- б
  • Ново
Мислење на купувачите:

Гума на Нанко С-379 N 4.80- б

Nanco S379 / N379 е дизајниран да биде лесно тркалање и маневрирање кога се користи на количка 4 Оценето Капацит

DEN 0.67
Време и вир женски рамни сандали
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и вир женски рамни сандали

Кул, секојдневно и сигурно ќе стане ваш сандали Времето и Tru Strappy Flatforms го зголемуваат вашиот изглед со ра

DEN 1264.00
1000Base-CWDM SFP 1570NM 120km Alcatel-Lucent OEM 3HE00070BF
  • Ново
Мислење на купувачите:

1000Base-CWDM SFP 1570NM 120km Alcatel-Lucent OEM 3HE00070BF

AlcatelLucent Компатибилен 3 HE00070 BFФункционално идентичен 1000 BaseCWDM SFP 1570 NM 120 KM W / DOM единечен режим Дуплекс LCПрог�

DEN 3344.00
® Класичен рокер - светло сиво
  • Ново
Мислење на купувачите:

® Класичен рокер - светло сиво

Мрзливи летни вечери го нарекуваат вашето име Кој подобар начин да уживате во нив отколку да лулкате во

DEN 3999.84