• Ново
Професионален вертикален кожен вертикален паричник на смартфони со јамка, отстранлив карабинер, слотови за картички - одговара на паметни телефони до iPhone XR XS MAX XS X 8

Професионален вертикален кожен вертикален паричник на смартфони со јамка, отстранлив карабинер, слотови за

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Тенок, но сепак функционален, Suma Clife Professional Vegan Leather Feater Vertical Holdse Palmeer Pallet е одличен начин за носење на најважните работи без да додадете непотребно најголемиот дел. Неверојатно пространи, 3 џебови за внатрешни работи ви овозможуваат да чувате пари, клучеви, па дури и паметен телефон до 6,5 инчи во големината на екранот. Дали ви треба место за да ги организирате вашите картички? Постојат 3 слотови за картички десно од предната страна за лесен пристап. Носете го како сакате : Како футрола преку вградената јамка за ременот, закачете ја на торба или појас со вклучен отстранлив карабинер, или само користете го како самостоен спојката/случајот. Со најразлични бои и начини да ги користите, не можете да тргнете наопаку со Suma Clife Professional Vegan Leather Fore Feater Vertical Palmephone Pallecther. Пробајте го тоа за себе денес! Во димензија одговара на паметни телефони до 7 x 3,6 инчи. Компатибилни телефони вклучуваат (но не ограничувајќи се на) : Apple i Phone XR, XS Max, XS, X, 8 Plus, 8 Samsung Galaxy S10+, S10, S9+, S9, S8+, Note 9, Note 8 Google Pixel 3 XL, 3, 2 2 XL, 2 One Plus 6t, 6, 5 T, 5 Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X, P20, P20 Pro, Nova 4 LG V40 Thinq, G7 Thinq, V30, G6 Sony Xperia XZ3, XZ2 компактна, XZ1 вертикална носење торбичка за телефон, пари, картички и други потреби. 2 Внатрешни прегради за телефони со држач за карабинер и јамка на ременот. Повеќе слотови за картички, лична карта, пари и други потреби. Магнетната размавта ги задржува вашите работи безбедни и безбедни. Во димензија одговара на паметни телефони до 7 x 3,6 инчи. Надворешни димензии : 7,25 инчи за 4,5 инчи за 1,5 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Теми мислеа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Теми мислеа

Дефиниција за удобно : Темите 4 мислат дека атлетичното копче за термичко копче Врвот со тоа со што се со�

DEN 2.00
2-часовни садови за јадење црвено
  • Ново
Мислење на купувачите:

2-часовни садови за јадење црвено

Домашни основи 2нивоа челични црвени кујнски мијалник за мијалник за сушење на садот за сушење оваа реш�

DEN 223.84
Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Солидните шорцеви во боја се задолжителни за гардеробата на вашето мало момче Плевените шорцеви на Garanim

DEN 287.84
Списи за брзина кул сино конкурент
  • Ново
Мислење на купувачите:

Списи за брзина кул сино конкурент

Спортското редење со стапици со брзина е еден од најбрзорастечките спортови во нашата земја Stackers горе и

DEN 239.84