• Ново
Опремени женски перформанси со спортски мрежни вметнувања

Опремени женски перформанси со спортски мрежни вметнувања

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Останете кул и удобно за време на следното тренингот со оваа опремена изведба од Данскин сега. Направено од мека, но издржлива мешавина од полиестер, оваа активна маица има многу спандекс за да ја ласкави вашата фигура, како и збир на мрежни вметнувања околу кратките ракави и надолу кон средината на грбот за да ве остави суви кога ќе започнат работите се загрева. Внатрешниот е без обележје за дополнителна удобност. Оваа перформанси е достапна во разновидни бои и парови убаво со јога панталони, шорцеви за компресија и друга активна облека, но исто така е доволно стилски доволно за да се носи како дел од вашиот обичен пролетен и летен ансамбл. Данскин сега женски вклопен перформанси со спортови мрежи : Тело : 90% полиестер, 10% спандекс. Почеток : 68% полиестер, 32% спандекс. Маица за изведба. Мешките вметнува околу ракавите и назад. Кратки ракави. Внатрешно означување. Директно полите. Опремени. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band
  • Ново
Мислење на купувачите:

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band

Паметни опсези за следење на модни активности на Buddie за употреба со Fitbit Flex се достапни во широк спектар �

DEN 178.40
Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист

Колекцијата „Ела Jayејн Дома“ носи убавина и софистицираност на инспирирани постелнини во вашиот дом, з

DEN 719.84
Acdelco оригинален сензор за мапи на GM
  • Ново
Мислење на купувачите:

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM

Acdelco GM Оригинална опрема за повеќекратна апсолутна сензор за притисок Acdelco GM оригиналната опрема повеќе

DEN 1.00